Loodushuviring Muugal alustab!

Huvikool Selgesiht kodupaigapõhine loodushuviring Muugal alustab! 2023. aasta novembrist alustame kodupaigalähedase huviringiga “Loodus ja rohetehnoloogiad” Maardus Muugal, kuhu on oodatud I-III kooliastme ja ka gümnaasiumi õpilased Muugalt, Laiakülast, Uuskülast, Iru külast ja mujalt. Huviringi toimumise ajad:

  • kolmapäeviti kell 15.00 – 16.00;
  • reedeti kell 16.00 – 17.00;
  • pühapäeviti kell 12.00-13.00.

Kogunemine Muuga lasteaia (Ploomipuu pst 52/54) vana osa värava juures.

Esimene kogunemine 1. novembril 2023.

Esimesel nädalal võib kohale tulla ka ilma eelregistreerimata, edaspidi palume eelnevalt teatada osalemine, et saaksime õpilaste arvu ja vanusega arvestada.

Oleme 2023. aastaks saanud Haridus- ja Teadusministeeriumist programmi „Noorte Heaks“ raames toetust kogupaigapõhise huviringi käivitamiseks Maardus ja seda ümbritsevates valdades ning vastava võrgustiku kujundamiseks. Seetõttu saame 2023. aastal pakkuda õpilastele huviringis osalemist tasuta. 2024. aastaks oleme otsinud võimalusi õpetajate ja juhendajate töötasu osaliseks katmiseks, et hoida õpilaste omaosalustasu võimalikult madal.

Grupid sobivad erinevas vanuses lastele ja noortele. Lähtume õppekavast, ent kohandame tegevused vastavalt osalejate vanusele ja varasemale kokkupuutele loodusega.

Täpsem info: https://selgesiht.ee/huvikool/.

Info ja registreerimine: huvikool@selgesiht.ee, telefon 59189000

Kohtumiseni!