Keskkonnateadlikkus - avaram silmaring põhjendatud otsuste tegemiseks

Keskkonnateadlikkus toetab tarkade otsusteni jõudmist igas valdkonnas. 

SelgeSiht OÜ keskkonnateadlikkuse ja loodushariduse keskus pakub teavet ning igale sihtrühmale koolitust, seminare ja töötube.

Pakume järgmisi tegevusi:

  • kohandatud keskkonnateadlikkuse seminarid asutustele ja ettevõtetele – integreerituna praktiliste ülesannete lahendamisega ja looduskeskkonnaga (vaata allpool);
  • loodushariduse õppeprogrammid koolidele, vaata lehte loodusharidus;
  • igapäevane koosolemine loodusega läbi huvikooli ja huviringides osalemise;
  • praktilised elamuslikud ja keskkonnateadlikkuse ettevõtmised looduses, vaata lehte puhka ja õpi metsas! või uudista meie loodustegvuste loetelu lehel tule loodusesse! 
keskkonnateadlikkus

Kohandatud keskkonnateadlikkuse seminarid asutustele ja ettevõtetele

Meie keskkonnateadlikkuse seminarid on suunatud erinevatele asutustele ja ettevõtetele. Iga seminari, kursuse või õpitoa kohandame konkreetse probvleemiga, mis on seotud selle ettevõtte või organisatsiooni temaatikaga.

Seome oma koolituse (vajadusel siseruumis) õuesõppe ja praktiliste ülesannete lahendamisega. Vastavalt tellija soovile pakume koolitust koos praktilise viibimisega sellises looduskeskkonnas, mis vastab koolituse teemale ja käsitletavale probleemile. Leiame, et õppe sidumine erinevate meeltetunnetustega ja käeliste tegevustega aitab õpitut kinnistada ja siduda meeldivate emotsioonide ja elamustega.

keskkonnateadlikkuse seminar

Küsi meilt koolitust – leiame hea lahenduse keskkonnateadlikkuse teemal koos asjakohase ettevõtmisega! E-post selgesiht@selgesiht.ee, telefon 5918 9000.