Metsatunnetuse õpiõu - igale vanusele nii toas kui õues igal aastajal!

Metsatunnetuse õpiõu pakub igale vanusele ehedat elamust kasutada erinevaid meeli, et tunda ära metsaobjekte. Õpiõu sobib hästi mõnusaks vahepalaks üritusele, lihtsaks lõõgastumiseks, loodusobjektide paremaks tundmaõppimiseks või looduse kogemiseks turvaliselt ja uuest vaatenurgast.

Metsatunnetus

Korraldame õpiõue tegevusi vastavalt Teie valikule kas õues või soovi korral ka toas ning mistahes aastaajal! Asukoha saate valida ise või pakume mõnusaid looduslikke asukohti Tallinna ümbruses, Viljandimaal, Lääne-Virumaal või soovi korral ka mujal.

Õpiõue tavapärane kestvus on 1 tund koos juurdekuuluvate lugudega, aga saame selle siduda Teile sobiva pikkusega mõnusa metsamatkaga, loodusharidusprogrammiga või aruteluga keskkonnateadlikkuse  ja keskkonnahoiu teemadel.

Metsatunnetuse õpiõu

Õpiõu tellimiseks e- kirja saatmiseks vajutage vasakpoolsele nupule või helistage +372 59189000 või saatke e-kiri selgesiht@selgesiht.ee.

Oleme metsatunnetuse õpiõue tegevusi läbi viinud nii seminaridel, loodushariduse programmide raames kui ka metsamatkadel ning kohandanud need täiskasvanutele, kooliõpilastele ja ka lasteaialastele ja need on pakkunud palju toredat rahulolu.

Õpiõue koostamisel arvestame alati sihtgrupiga. Olenevalt õpiõue eesmärgist peame sisu valikul silmas ka keskkonnateadlikkuse ja kestlikkuse teemasid ja soovi korral võime neid ka õpiõues täiendavalt käsitleda ja tutvustada.

Õpiõu looduses

Avarda oma kogemust tuttavate ja uute metsaobjektide äratundmisel!

Pakume tunnetada metsas leiduvaid objekte – puukoort, käbisid, samblikku ja muud – läbi kompimise, maitsmise, haistmise ja teiste meelte. Kõik objektid on ohutud, ei vingerda ega hammusta.

Kas tead, kuidas tundub sõrmede all värske samblik? Aga kuusekäbi? Kuidas maitsevad erinevad marjamahlad või lõhnavad taimed, kui Sa neid ei näe? Pane ennast proovile ja võta ka sõber retkele kaasa! Aitame läbi õpiõue avastada metsa salapärast maailma, et hiljem saaksid ise metsas seda veelgi paremini tähele panna!

;oodustunnetus metsas

Metsatunnetuse õpitoa tellimiseks toimi järgmiselt:

  1. Millisele sihtgrupile õpiõue/õpituba soovid? Iseendale  ja sõpradele lõõgastumiseks ning uudishimu rahuldamiseks? Õpilastele loodusharidusprogrammina? Vahepalaks  või kõrvalürituseks seminarile või konverentsile?
  2. Kas soovid seda õpiõuena Sinu või meie valitud asukohas või õpitoana ruumis?
  3. Millal ja kus ning kui pikalt soovid õpiõue/õpituba tellida?

Õpiõu tellimiseks e- kirja saatmiseks vajutage vasakpoolsele nupule või helistage +372 59189000 või saatke e-kiri selgesiht@selgesiht.ee.

Saame Teile pakkuda sobivaimat elamust, kuna võtame õpiõu korraldamisel arvesse oma kogemused ja teadmised loodusharidusprogrammide,  metsamatkade ning keskkonnateadlikkuse valdkonnast koos mõnusa ajaveetmisega.

Soovid täpsemat infot? Saada meile e-kiri selgesiht@selgesiht.ee või helista 5918 9000.

Vaata ka meie teisi praktilisi tegevusi keskkonnateadlikkuse ja loodushariduse valdkonnas lehelt loodustegevused.

Loodus kõigile